منو
سبد شما

راهنمای شارژ آنلاین اینترنت

مشترك محترم

با تشكر از حسن انتخاب و همراهي و همياري صميمانه شما در طَي 14 سال گذشته شركت تيام رأيان همچنان پرتوان و با تاكيد بر أصل مشتري مداري در خدمت شما عزيزان خواهد بود.

با توجه به توسعه شركت و لزوم ارتقا سيستم مالي و حسابداري و به جهت سهولت در دسترسي به خدمات و از همه مهمتر صرفه جويي در وقت گرانبهاي شما مشترك محترم قوياً تقاضا ميشود نسبت به فعال كردن اشتراک خود برأي شارژ آنلاين اقدام فرماييد.

به دليل جلوگيري از هرگونه سوتفاهم و همچنين عدم حضور واحد مالي شركت در ساعات غير اداري خواهشمند است از هرگونه  تقاضاي شارژ تلفني، نسيه،خدمات كارت به كارت، فيش بانكي و... خودداري فرماييد. و کاربر خود را بصورت آنلاین فعال کنید

خواهشمنديم با فعال كردن رمز دوم كارت خود و خريد شارژ به صورت انلاين ما را در آرائه سرويس بهتر ياري نماييد.

ضمناً یاد آور میشود که از سال آینده 95  هیچ مشترکی بصورت تلفنی و واریز کارت به کارت شارژ نمیگردد .

با تشكر مديريت

برای سهولت انجام شارژ آنلاین شما عزیزان آموزش قدم به قدم برای شما آموزش داده شده است داده شده است .

که شارژ اینترنت شما به اتمام رسیده باشد بصورت خودکار صفحه شارژ اینترنت بصورت انلاین در صفحه Browser  نمایان میگردد مثل شکل زیر که نشان داده میشود

مشترک گرامی ارتباط شما با شبکه جهانی به یکی از دلایل زیر مقدور نمیباشد :

  •  پایان مدت سرویس
  • پایان یافتن ترافیک سرویس ( حجم )
  • با ورود به پنل کاربری نسبت به بررسی وضعیت و خرید اینترنتی اقدام فرمایید .

برای خرید شارژ خرید آنلاین را کلیک کنید تا به مرحله بعدی ارجاع داده شود

به صورت خودکار وارد این مرحله شده و چنانچه مثل شکل بالا کلیک کرده باشید شناسه کاربری شما به صورت خودکار نمایان میشود در صورتی که به هر دلیلی شناسه کاربری پاک شد ، شناسه کاربری که شرکت به شما تعلق داده را وارد کنید ، چنانچه شناسه کاربری خود را از شرکت دریافت کرده و نزد خود نگهدارید .

و بعد خرید ترافیک (حجم را کلیک کرد )

و یا در صورت نیاز خرید سرویس جدید جهت تغییر سرویس و یا تمدید سرویس را – سرویس جدید را کلیک کنید .

 

در مرحله بعدی (سه) مقدار حجم مورد نیاز شما نشان داده میشود که چنانچه بر روی هر کدام از حجم کلیک کنید و کاربری شما نمایش داده میشود به همراه مدت زمان و مبلغ ریالی آن نمایش داده میشود طبق شکل پایین

 

در این مرحله صورتحساب شما نمایش داده میشود در صورتی که گزینه تایید را کلیک کنید به مرحله بعدی قسمت بانک ارجاع داده میشود که در مرحله بعد نمایش داده میشود .

در این مرحله :

شماره کارت 16 رقمی

رمز اینترتی که قبلاً فعال نموده اید از شما پرسیده خواهد شد .

CVV2 که بر روی کارت شما حک شده است و بقیه موارد طبق شکل روبرو میباشد و کلید پرداخت را کلیک میکنید تا به قسمت تکمیل فرایند خرید برود .

در این مرحله شکل پایین جهت تکمیل فرایند خرید ارجاع داده میشود و برروی تکمیل خرید کلیک کنید بعد از کلیک تکمیل خرید به سایت پذیرنده ارجاع داده میشود و پیغام زیر را به شما داده میشود .و خرید شما تکمیل میگردد و یک بار مودم خود را خاموش و روشن کنید تا کاربر شما مجدد فعال گردد.