منو
سبد شما

محافظ تلفن همراه

محافظ تلفن همراه
داغ عدم موجودی در انبار
محافظ تلفن همراه
تماس بگیرید
  • موجودیت: عدم موجودی در انبار
  • کد محصول: موبایلهای هوشمند
   

راز محصولات کریستال چیست ؟
تکنولوژی نانو
نانو به چه صورت کار می کند ؟
بطور خلاصه، واحد نانومتر یک میلیونیم از یک میلیمتر می باشد. اگر بخواهیم از منظر دیگری به بیان قضیه بپردازیم می توان گفت که یک نانومتر تقریبا 100,000 بار کوچک تر از ضخامت یک تار موی انسان می باشد. یا با بیان واضح تر می توانیم بگوییم مقایسه بین یک نانومتر و یک توپ فوتبال (سایز 5) همانند مقایسه بین یک توپ فوتبال و کره زمین می باشد.
اگر شما با تکنولوژی نانو کار کنید، می فهمید که کار کردن با چیزی که کوچک تر از 100 نانومتر هست، آن شی خیلی خیلی کوچک هست. زمانی که یک ماده در قالب نانو در حال تولید شدن می باشد باعث می شود که خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی آن ماده به صورت اساسی دگرگون شود. این عقیده وجود دارد که پیدایش تکنولوژی نانو انقلاب صنعتی را در بر داشته است همانند اختراع موتور بخار، برق و تکنولوژی کامپیوتر.

حساسیت و ابعاد بزرگ صفحه‌نمایش‌های لمسی، آن‌ها را در برابر برخوردها و خط و خش بسیار آسیب‌پذیر کرده است. معمولا بیشتر دارندگان تبلت و گوشی‌هایی با صفحه‌نمایش لمسی، بلافاصله پس از خرید گوشی و تبلت، اقدام به خرید و نصب محافظ صفحه‌نمایش می‌کنند. نکته‌ای که باید در هنگام خرید محافظ صفحه‌نمایش در نظر گرفته شود این است که ابعاد و اندازه‌های محافظ با ابعاد و اندازه‌های صفحه‌نمایش و محل قرارگیری دوربین مکالمه، دکمه خانه(Home) و سنسورهای گوشی مغایرتی نداشته باشد. به همین خاطر نمی‌توان محافظ صفحه گوشی یا تبلت های مختلف را برای همدیگر به کاربرد. اما Kristal اقدام به تولید محافظ صفحه‌ای کرده است که می‌تواند برای مدل‌های مختلف گوشی یا مدل‌های مختلف تبلت به کار رود. محافظ صفحه مایع. این محصول یک پوشش فوق‌العاده نازک و منحصربه‌فرد از دی‌اکسید سیلیسیم است که از کوارتز استخراج شده است. غیر سمی است. در ساختار آن هیچ‌گونه چسبی به کار نرفته است ولی به لطف نیروهای کوانتومی ذرات سازنده‌اش به‌خوبی به سطح صفحه‌نمایش می‌چسبد. قطر مولکول‌های آن 500 بار از قطر موی انسان کوچک‌تر است. به‌خوبی خلل و فرج سطح را می‌پوشانند و در برابر اشعه UV، قطرات آب، لکه، آلودگی، باکتری و خط و خش مقاوم‌ است. برای نصب این محافظ صفحه روی تبلت باید صفحه‌نمایش دستگاه‌تان را تمیز کرده و آن را خشک کنید. پس از تمیز کردن باید مایع داخل بسته را به‌خوبی و با ضخامت یکسان روی تمام سطح صفحه‌نمایش پخش کنید. در این مرحله لازم است کمی حوصله به خرج دهید و تمام قسمت‌های مورد نیاز که لازم است برچسب داشته باشد را با این مایع بپوشانید. پس از آن تنها لازم است دو دقیقه صبر کنید تا مایع خشک شده و به صورت یک صفحه‌نمایش شفاف درآید. حالا دستمال میکرو فایبری که همراه با محصول ارایه شده را به آرامی روی سطح صفحه‌نمایش بکشید تا تمام حباب‌ها و ناهمواری‌هایی که زیر برچسب وجود دارد، رفع شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید با استفاده از این دستمال کیفیت برچسب و شفافیت آن افزایش پیدا می‌کند. برای کشیدن دستمال روی سطح صفحه‌نمایش تنها لازم است یک دقیقه وقت صرف کنید و پس از آن برچسب آماده‌ی استفاده خواهد بود. لازم به‌ذکر است که این برچسب بعد از گذشت دو روز در بهترین وضعیت ساختاری قرار می‌گیرد.

  

 

مشخصات فنی
مشخصات کلیحساسیت و ابعاد بزرگ صفحه‌نمایش‌های لمسی، آن‌ها را در برابر برخوردها و خط و خش بسیار آسیب‌پذیر کرده است. معمولا بیشتر دارندگان تبلت و گوشی‌هایی با صفحه‌نمایش لمسی، بلافاصله پس از خرید گوشی و تبلت، اقدام به خرید و نصب محافظ صفحه‌نمایش می‌کنند. نکته‌ای که باید در هنگام خرید محافظ صفحه‌نمایش در نظر گرفته شود این است که ابعاد و اندازه‌های محافظ با ابعاد و اندازه‌های صفحه‌نمایش و محل قرارگیری دوربین مکالمه، دکمه خانه(Home) و سنسورهای گوشی مغایرتی نداشته باشد. به همین خاطر نمی‌توان محافظ صفحه گوشی یا تبلت های مختلف را برای همدیگر به کاربرد. اما Kristal اقدام به تولید محافظ صفحه‌ای کرده است که می‌تواند برای مدل‌های مختلف گوشی یا مدل‌های مختلف تبلت به کار رود. محافظ صفحه مایع. این محصول یک پوشش فوق‌العاده نازک و منحصربه‌فرد از دی‌اکسید سیلیسیم است که از کوارتز استخراج شده است. غیر سمی است. در ساختار آن هیچ‌گونه چسبی به کار نرفته است ولی به لطف نیروهای کوانتومی ذرات سازنده‌اش به‌خوبی به سطح صفحه‌نمایش می‌چسبد. قطر مولکول‌های آن 500 بار از قطر موی انسان کوچک‌تر است. به‌خوبی خلل و فرج سطح را می‌پوشانند و در برابر اشعه UV، قطرات آب، لکه، آلودگی، باکتری و خط و خش مقاوم‌ است. برای نصب این محافظ صفحه روی تبلت باید صفحه‌نمایش دستگاه‌تان را تمیز کرده و آن را خشک کنید. پس از تمیز کردن باید مایع داخل بسته را به‌خوبی و با ضخامت یکسان روی تمام سطح صفحه‌نمایش پخش کنید. در این مرحله لازم است کمی حوصله به خرج دهید و تمام قسمت‌های مورد نیاز که لازم است برچسب داشته باشد را با این مایع بپوشانید. پس از آن تنها لازم است دو دقیقه صبر کنید تا مایع خشک شده و به صورت یک صفحه‌نمایش شفاف درآید. حالا دستمال میکرو فایبری که همراه با محصول ارایه شده را به آرامی روی سطح صفحه‌نمایش بکشید تا تمام حباب‌ها و ناهمواری‌هایی که زیر برچسب وجود دارد، رفع شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید با استفاده از این دستمال کیفیت برچسب و شفافیت آن افزایش پیدا می‌کند. برای کشیدن دستمال روی سطح صفحه‌نمایش تنها لازم است یک دقیقه وقت صرف کنید و پس از آن برچسب آماده‌ی استفاده خواهد بود. لازم به‌ذکر است که این برچسب بعد از گذشت دو روز در بهترین وضعیت ساختاری قرار می‌گیرد.
مشخصات فنی سختی 9H چیست ؟به منظور سنجش سختی (H: Hardness) کانی‌ها و یا سنگ‌ها ده کانی را به عنوان مبنای سختی انتخاب کرده‌اند که از لحاظ سخت بودن هر کدام یک درجه کامل فرق دارند. زیرا بعضی سنگ ها از هم دیگر نیم درجه قیاسی فرق دارند.و با مالش دادن این ده سنگ می توان سختی سایرکانی‌ها را با آنها مقایسه کرد.این مقیاس به نام مقیاس موس معروف است که توسط کانی شناس آلمانی فردریک موس ابداع شد.در این مقیاس، نرم ‌ترین کانی تالک و یا تباشیربا درجه سختی 1 و سخت‌ترین کانی الماس با درجهسختی 10 می‌باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی