منو
سبد شما

اتکام ATCOM

اتکام ATCOM

تلفنهای تحت شبکه ATCOM

تلفن تحت شبکه ATCOM T810
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه ATCOM T810گوشی شبکه ATCOM810 یک گوشی رومیزی ساده است که با پروتکل های SIP  و کدک های فشرده سازی به منظور تبدیل صدای آنالوگ به پاکت IP (برای انتقال اینترنتی) سازگار است که با استفاده موثر از پهنای باند موجود کیفیت صدایی مشابه تلفن معمولی را ارائه می دهد (Broadcom solution). این..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه ATCOM AT610
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: atcom
گوشی شبکه ATCOM610 یک گوشی رومیزی ساده است که با پروتکل های SIP یا IAX2 و کدک های فشرده سازی به منظور تبدیل صدای آنالوگ به پاکت IP (برای انتقال اینترنتی) سازگار است که با استفاده موثر از پهنای باند موجود کیفیت صدایی مشابه تلفن معمولی را ارائه می دهد (Broadcom solution). این گوشی پلات فرم های متنوعی ..
تماس بگیرید
گوشی AT620 گوشی AT620
داغ عدم موجودی در انبار
گوشی AT620 یک گوشی شبکه تجاری است که با پروتکل های کنترل صدا و کدک های فشرده سازی به منظور تبدیل صدای آنالوگ به پاکت IP (برای انتقال اینترنتی) سازگار است که با استفاده موثر از پهنای باند موجود کیفیت صدایی مشابه تلفن معمولی را ارائه می دهد (Broadcom solution).گوشی شبکه AT620  از پروتکل های..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه ATCOM AT810P
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: atcom
تلفن تحت شبکه ATCOM AT810Pگوشی شبکه AT810P، یک گوشی ویپ رومیزی یوده که با پروتکل SIP و کدک های صوتی متعددی سازگار می باشد، که این قابلیت ها باعث شده این گوشی به طور مستقیم، صوت آنالوگ را درون بسته های IP قرار داده و به طور موثری از پهنای باند موجود استفاده کرده و در نهایت سرویس صوتی مناسبی ..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه ATCOM AT820P تلفن تحت شبکه ATCOM AT820P
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
گوشی AT820 یک گوشی شبکه تجاری است که با پروتکل های کنترل صدا و کدک های فشرده سازی به منظور تبدیل صدای آنالوگ به پاکت IP (برای انتقال اینترنتی) سازگار است که با استفاده موثر از پهنای باند موجود کیفیت صدایی مشابه تلفن معمولی را ارائه می دهد (Broadcom solution).گوشی شبکه AT820  از پروتکل های..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)