منو
سبد شما

یلینک Yealink

یلینک Yealink

لوازم جانبی یلینک - YEALINK ACCESSORIES

شرکت تیام رایان کیش|تامين کننده و فروش محصولات ويپ|ميکروتيک|تلفنهای تحت شبکه|سانترال|گیتوی|مرکزتلفن|IP PBXگروه شرکتهای تیام - تامین کننده و فروش تجهیزات ویپ و میکروتیکمتعلقات-Accessories

متعلقات محصوصلات یلینک هدفون ماژول توسعه

تولیدکننده: yealink
Wireless Headset AdapterEHS36The new advanced Yealink Headset Adapter EHS36 provides the technical interface between Yealink SIP-T48G/T46G/T42G/T41P/T38G/T28P/T26P telephones and a compatible wireless headset.  It is approved for use with wireless models made by major manufactures, incl..
1,725,000ریال
ماژول توسعه یلینک - Yealink EXP40 Expansion Module
جدید عدم موجودی در انبار
ماژول گسترش Yealink EXP40 Expansion Module به همراه یک صفحه نمایش LCD با وضوح بالاماژول های گسترش EXP40 شرکت یلینک می توانند برای گوشی های آی پی فون SIP-T46G و SIP-T48G مورد استفاده قرار بگیرند تا با افزایش توانایی و کارکرد این تلفن های سیپ شما را به سطح جدید و مناسب تری از سیستم ارتباطاتی ویپ ب..
تماس بگیرید
ماژول توسعه یلینک مدل -Yealink EXP20
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
ماژول توسعه یلینک EXP20 مدل جدیدی از ماژول های توسعه یلینک و مناسب برای گوشی های قدرتمند Yealink T27P و Yealink T29G می باشد. با استفاده از این ماژول می توان تا حدود زیادی امکانات مدیریتی تلفن را افزایش داد. مدیران، منشی‌های سازمان و یا افرادی که نیازمند کنترل وضعیت داخلی های سازمان هستند، با استفاد..
تماس بگیرید
هدست یلینک YHS-32 هدست یلینک YHS-32
داغ عدم موجودی در انبار
 The Yealink YHS32 is our over-the-head style headset made for office workers, SoHo and call-center staff. It is compliant with the full range of Yealink enterprise IP phones and features an attractive design with large ear-pads, a padded T-bar, pliable steel headband and 330 adj..
تماس بگیرید
ماژول توسعه یلینک - Yealink EXP38 Expansion  در یک نگاهاین ماژول  توسعه را  می توانید برای تلفن های Yealink مل‌های T28P و T26P به کار ببرید. با استفاده از این ماژول می‌توانید امکانات مدیریتی تلفن خود را تا حد زیادی توسعه دهید. برای هر تلفن می توانید تا 6 ماژول توسعه را به هم متصل ..
5,700,000ریال
ماژول توسعه یلینک مدل - EXP39
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
ماژول توسعه یلینک مدل -EXP39 این ماژول  توسعه را  می توانید برای تلفن های Yealink مدل‌های T28P و T26P به کار ببرید. با استفاده از این ماژول می‌توانید امکانات مدیریتی تلفن خود را تا حد زیادی توسعه دهید.این ماژول از  یک صفحه نمایش 160*320 برای نمایش مشخصات و نیز 20 کلید قابل بر..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)