منو
سبد شما

زیکو Zycoo

زیکو Zycoo

مرکز تلفنهای تحت شبکه زیکو - ZYCOO IP PBX 

ZYCOO COOVOX-U100
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
محصول CooVox-U100 یک دستگاه گیت وی IP-PBX است که به صورت ماژولار طراحی شده است و قابلیت تعریف بیش از 500 تلفن تحت شبکه و برقراری 80 تماس همزمان را داراست. همچنین دستگاه فوق برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مناسب می باشد. برروی این دستگاه قابلیت اتصال ماژول های (FXO ،FXS ،E1/T1 ،GSM ،UMTS (3G و PRI وجو..
تماس بگیرید
Zycoo CooVox-U20-A202
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
محصول CooVox-U20-A202 یک دستگاه گیت وی با ابعاد کوچک می باشد که قابلیت اتصال ماژول های GSM یا (UMTS (3G برروی آن وجود دارد، بنابراین با قرار دادن سیم کارت تلفن برروی این ماژول ها می توان ارتباطات VOIP را در مواردی که IPPhone وجود ندارد از طریق تلفن همراه برقرار نمود. دستگاه فوق علاوه بر امکانات اول..
تماس بگیرید
Zycoo CooVox-U50
عدم موجودی در انبار
محصول CooVox-U50 یک دستگاه گیت وی IP-PBX است که به صورت ماژولار طراحی شده است و مناسب برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ می باشد. برروی این دستگاه قابلیت اتصال ماژول های (FXO ،FXS ،GSM ،UMTS (3G و E1/T1 وجود دارد که هم می توان ارتباطات VOIP را با استفاده از تلفن های تحت شبکه برقرار نمود و هم با قرار دادن..
تماس بگیرید
Zycoo CooVox-U60
عدم موجودی در انبار
محصول CooVox-U60 یک IPPBX است و برای شرکت های بزرگ و کوچک که نیاز به حفظ خطوط PSTN و یا استفاده از تلفن های آنالوگ دارند طراحی شده است. این محصول بسیار شبیه مدل CooVox-U100 است با این تفاوت که دارای 24 پورت آنالوگ (FXO / FXS ) و همچنین قابلیت تعریف بیش از 200 تلفن تحت شبکه و برقراری 80 تماس همزمان ر..
تماس بگیرید
ZYCOO P2
عدم موجودی در انبار
محصول P2 یک دستگاه IPPBX است که ایده آل برای راه اندازی سیستم های تلفنی بر مبنای Asterisk و Elastix در شرکت های کوچک و متوسط می باشد. این محصول ماژولار بوده و از ماژول هایی مانند ISDN BRI ،GSM ،FXS ،FXO و E1/T1 پشتیبانی می کند. دستگاه P2 به صورت رک مونت بوده که طول آن 19 اینچ و ارتفاع آن 1U می باشد..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)