منو
سبد شما

زیکو

 زیکو

کارتهای تلفنی زیکو - ZYCOO TELEPHONY CARD

zycoo 1 GSM  module
پیش سفارش
تولیدکننده: zycoo
این محصول یک ماژول GSM است که برای دستگاه های U20 قابل استفاده می باشد و دارای 1 اسلات برای قرارگیری سیم کارت تلفن است. این ماژول با استاندارد SIM900 طراحی شده است که در چهار باند فرکانسی GSM 850MHz ،EGSM 900MHz ،DCS 1800MHz و PCS 1900MHz کار می کند..
تماس بگیرید
ZYCOO 2FXOS Module
عدم موجودی در انبار
این محصول یک ماژول FXO S است که برای دستگاه های IP-PBX با مدل های U50 و U100 قابل استفاده می باشد و دارای 2 پورت FXO و 2 پورت FXS است. همچنین می توان این ماژول را با ماژول های (BRI ،PRI (T1/E1 و GSM ترکیب نمود. پورت های FXO این ماژول دستگاه های PBX را به خط PSTN متصل می کند و پورت های FXS جهت اتصال..
تماس بگیرید
ZYCOO 2GSM Module
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
این محصول یک ماژول GSM است که برای دستگاه های U50 و U100 قابل استفاده می باشد و دارای 2 اسلات برای قرارگیری سیم کارت تلفن همراه است. این ماژول با استاندارد SIM900 طراحی شده است که در چهار باند فرکانسی GSM 850MHz ،EGSM 900MHz ،DCS 1800MHz و PCS 1900MHz کار می کند..
تماس بگیرید
ZYCOO 4GSM Module
عدم موجودی در انبار
این محصول یک ماژول GSM است که برای دستگاه های U50 و U100 قابل استفاده می باشد و دارای 4 اسلات برای قرارگیری سیم کارت تلفن همراه است. ماژول فوق با استاندارد SIM900 طراحی شده است که در چهار باند فرکانسی GSM 850MHz ،EGSM 900MHz ،DCS 1800MHz و PCS 1900MHz کار می کند...
تماس بگیرید
ZYCOO FXO-200(2FXO
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
این محصول یک ماژول FXO است که برای IPPBX مدل U60 قابل استفاده می باشد و دارای 2 پورت FXO است. ماژول فوق دستگاه های PBX را از طریق 2 پورت RJ11 به خط PSTN متصل می کند. قابل ذکر است این ماژول دراری پین هایی است که برروی برد قرار می گیرد و برخلاف ماژول 4FXO به صورت اسلاتی نمی باشد...
تماس بگیرید
Zycoo FXS-200 (2FXS)
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
این محصول یک ماژول FXS است که برای IPPBX مدل U60 قابل استفاده می باشد و دارای 2 پورت FXS است. ماژول فوق جهت اتصال تلفن های تحت شبکه به دستگاه های PBX مورد استفاده قرار می گیرد و نمی توان به طور مستقیم آن را به خط PSTN متصل نمود. محصول فوق برخلاف ماژول 4FXS به صورت اسلاتی نبوده و با استفاده از پین ه..
تماس بگیرید
ZYCOO Module Card 32EM
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
محصول Echo Cancellation یک ماژول جهت حذف اکوی صدا به صورت سخت افزاری است. قابل ذکر است که در مدل های قبلی امکان حذف اکوی صدا به صورت نرم افزاری امکان پذیر بود که این روش با مشکلاتی رو به رو بود که از طریق این ماژول براحتی می توان اکوی صدا را به صورت سخت افزاری حذف کرد...
تماس بگیرید
ZYCOO PRI(E1/T1)Module
عدم موجودی در انبار
این محصول یک ماژول (PRI (T1/E1 است که برای دستگاه هایIP-PBX با مدل های U50 وU100 قابل استفاده می باشد و دارای یک پورت E1/T1 است. این ماژول برای انتقال دیتا یا صدا در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد...
تماس بگیرید
ZYCOO-4FXO Module
عدم موجودی در انبار
این محصول یک ماژول FXO است که برای دستگاه های U50 و U100 قابل استفاده می باشد و دارای 4 پورت FXO است. ماژول فوق دستگاه های PBX را از طریق 4 پورت RJ11 به خط PSTN متصل می کند. همچنین این ماژول ولتاژ مورد نیاز برای خوردن زنگ و باطری خود را از ماژول های FXS فراهم می کند. قابل ذکر است می توان این ماژول..
تماس بگیرید
ZYCOO-4FXS Modul
عدم موجودی در انبار
این محصول یک ماژول FXS است که برای دستگاه های U50 وU100 قابل استفاده می باشد و دارای 4 پورت FXS است. همچنین این ماژول ولتاژ مورد نیاز برای خوردن زنگ و باطری ماژول های FXO را فراهم می کند. ماژول فوق جهت اتصال تلفن های تحت شبکه به دستگاه های PBX مورد استفاده قرار می گیرد و نمی توان به طور مستقیم آن ر..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)