منو
سبد شما

گیتوی های ویپ

گیتوی های ویپ

گیتوی های تحت شبکه  ویپ - VOIP GATEWAY

   

گیتوی های ویپ VOIP سیمتون ارتباط شبکه و تلفنی را از طریق FXO,FXS,GSM,E1 ایجاد میکند ، VOIP GATEWAY ارتباط مبان دنیای مخابرات و VOIP است که جهت از خط E1 ، شهری ، خط موبایل ، و سیستم سانترال سنتی و یا تلفن در سیستم VOIP میتوان از گیتوی VOIP و کارت تلفنی استفاده کرد که در واقع یک دستگاه مبدل است که خارج از دستگاه مرکز تلفن سانترال تحت شبکه قرار میگیرد و از طریق پورت Lan  یا همان شبکه با سرور VOIP ارتباط برقزار میکند .

گیتوی ویپ شما را قادر به راه اندازي سيستم تلفن تحت شبکه، در ابعاد مختلف و امکانات پيشرفته مي سازد. پس از تهیه گيت وي VOIP مناسب، نرم افزار تلفني دلخواه را انتخاب نماييد و مرکز تلفنی مقرون به صرفه در مقايسه با IPPBX هاي مطرح دنيا از سیمتون SIMTON  سيسکو يا استریسک تهيه فرماييد.

با اتصال خط شهري مخابراتی یا E1، سيم کارت GSM، تلفن آنالوگ، سانترال و PBX آنالوگ سنتي به گیت وی ویپ مي‌توانيد کانال ارتباطی موردنظر را به مرکز تلفن ویپ اضافه نماييد. مناسب ترين راه جهت ترکيب سانترال سنتي با مرکز تلفن VOIPو يا راه اندازي يک IPPBX قدرتمند، استفاده از گیت وی ویپ شهری، E1 يا GSM با ظرفيت دلخواه است که بدون اعمال افزایش لود روی CPU سرور ، ارتباط با دنیای VOIP برقرار می کند .

برای اطلاعات بیشتر در خصوص FXO یا گیتوی مورد نظر بر روی لینکهای زیر کلیک کنید .

 

                  

IAD-FXS4-Simton
داغ عدم موجودی در انبار
 مشخصات وخصایص:پشتیبانی از تمام پورتکل  :گذرگاه IAD-SIMTON/4Sاز تمامی پورتکل های MGCP/SIP پشتیبانی می کند. همچنین از T38 پورتکل فکس نیز به خوبی پشتیبانی می نماید و قابلیت سرویس دادن صدای و فکس به صورت همزمان را داراست.دارای مد کاری روتر :IAD-SIMTON/4Sروت..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)