منو
سبد شما

گیتوی های تحت شبکه FXO

گیتوی های تحت شبکه FXO

گیتوی های FXO تحت شبکه - SIMTON FXO VOIP GATEWAY

گیت وی چیست؟

درواقع ویپ گیت وی یا گذرگاه رابط تبدیل سیگنال‌های آنالوگ به بسته های دیتا هستند تا بتوانند آنها را از طریق شبکه انتقال دهند. گیت وی‌ها به 3 دسته آنالوگ، دیجیتال و GSM تقسیم می‌شوند و گیت وی‌های  FXO و FXS جز دسته آنالوگ ها جای می‌گیرند.

گیت وی شهری

FXOیا Foreign Excgange Office به پورت هایی اطلاق میشود که برای اتصال خطوط تلفن شهری به شبکه ویپ VOIP استفاده میشود ،به بیان دیگر در واقع وارد کننده خطوط PSTN به سیستم تلفنی تحت شبکه هستند .

گیت وی SIMTON SAG1000-4O
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: SIMTON
گیت وی SIMTON SAG1000-4O گذرگاه Simton-4oاز تمامی پورتکل های MGCP/SIP پشتیبانی می کند، همچنین از T38 پورتکل فکس نیز به خوبی پشتیبانی می نماید و قابلیت سرویس دادن صدای و فکس به صورت همزمان را داراست و این گیتوی ها دارای چهار پورت FXO که قابلیت انتقال خطوط مخاراتی را از نقطه به نق..
تماس بگیرید
گیتوی SIMTON SAG1000-8O گیتوی SIMTON SAG1000-8O
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: سیمتون
گیتوی SIMTON SAG1000-8Oگیت وی های سیمتون FXO قابلیت اتصال خطوط مخابراتی PSTN را دارد که میتوان از این طریق چند خط از نقطه ای به نقطه ی دیگری انتقال داد همچنین میتوان از طریق این گیت وی چند خط مخابرتی را به مرکز تلفن سانترال خود متصل و اضافه نمود .پروتکل پشتیبانی شدهSIP  8 پورت ..
تماس بگیرید
گیتوی SIMTON FXO 16O
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: سیمتون
گیتوی SIMTON FXO 16Oگذرگاه  FXO16-Simtonاز تمامی پورتکل های MGCP/SIP پشتیبانی می کند. همچنین از T38 پورتکل فکس نیز به خوبی پشتیبانی می نماید و قابلیت سرویس دادن صدای و فکس به صورت همزمان را داراست.دارای مد کاری روتر : FXO16-Simtonروتر داخلی می باشد که سرویس ..
تماس بگیرید
گیت وی دو منظوره SIMTON SAG1000-4S4O
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: SIMTON
گیت وی دو منظوره SIMTON SAG1000-4S4Oگیت وی SAG1000-4S4O سیم تن دارای 4 پورت FXS و 4 پورت FXO بوده و مبتنی بر استاندارد SIP نسخه 2 میباشد. این گیت وی با دارا بودن 1 پورت WAN و 3 پورت LAN به کاربران این امکان را میدهد که یک خط ADSL را حداکثر بین 4 کامپیوتر در خانه یا اداره به اشتراک بگذارند.بر..
تماس بگیرید
گیت وی دو منظوره SIMTON SAG1000-8O8S
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: سیمتون
گیت وی دو منظوره SIMTON SAG1000-8O8Sگیتوی سیمتون8S8O، دارای ۸ پورت FXS و ۸ پورت FXO بوده و مبتنی بر استاندارد SIP2.0 می باشد. این گیتوی با دارا بودن یک پورت WAN و سه پورت LAN به کاربران این امکان را می دهد که یک خط ADSL را حداکثر بین ۴ کامپیوتر، در خانه یا اداره به اشتراک گذارند.مشخصات ..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)