منو
سبد شما

لینکسیس Linksys

لینکسیس Linksys

گیتوی های لینکسیس - LINKSYS VOIP ATA                                                                                                                                                                          

 

شرکت لینک سیس linksys  برگرفته شده از نام یک شرکت کوچک تولید محصولات خرد شبکه است که در سال 1988 تاسیس شد و شرکت cisco systems  در سال 2003 مالکیت آن را به دست آورد. محصولات Linksys  سابق اکنون با نام تجاری LINKSYS BY CISCO  ، تولید می شوند. محصولاتی که در حال حاضر توسط این شرکت تولید می شوند شامل روتر های بی سیم و محصولات کوچک خانگی، تجهیزات Voip  ، محصولات اتصال به اینترنت ، دوربین های فیلم برداری و سیستم های ذخیره سازی شبکه می باشد.

گیتوی Linksys PAP2T گیتوی Linksys PAP2T
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: linksys
گیتوی دو پورت FXS لینکسیس ATA-LINKSYS PAP2Tمشخصات فنی Linksys PAP2T adapter لینکسیسادابتور Linksys PAP2T adapter : ادابتور Linksys PAP2T adapter توسط شرکت لینکسیس تولید و عرضه شده است، این ادابتور 2 خط FXS را پشتیبانی می کند . همچنین Linksys PAP2T adapter پروتکل SIP را ..
تماس بگیرید
گیتوی SPA2102 لینک سیس
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: linksys
 گیتوی SPA2102 لینک سیسآداپتور ویپ با دو پرت FXS   جهت ارتباط با تلفن آنالوگ دو پرت شبکه و روتر می باشد،این آداپتور از پروتکل SIP   پشتیبانی می کند،کاربردها :تبدیل گوشی آنالوگ به گوشی ویپ و رجیستر شدن در IP PBX انتقال یک خط شهری ب..
تماس بگیرید
گیت وی Linksys SPA3000
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: linksys
گیت وی Linksys SPA3000مشخصه های این دستگاه ، کیفیت خوب صدا ، به همراه سازگاری با بسیاری از سرویس دهنده های Voip SPA3000   ارتباط با کیفیت و صدای واضحی را در شرایط مختلف شبکه ارائه می دهد. در حقیقت از کدکدها و الگوریتم های خاصی استفاده میکند.SPA3000 سازگار با تجهیزات..
تماس بگیرید
گیت وی تحت شبکه Linksys SPA3102
داغ جهت سفارش تماس بگیرید 07644805
تولیدکننده: linksys
گیت وی تحت شبکه Linksys SPA3102گیت وی شهری و داخلی لینکسیس SPA3102 گیت وی شهری لینکسیس  با یک پرت FXS   جهت ارتباط با تلفن آنالوگ و یا فکس  و یک پرت FXO   جهت ارتباط با خط شهری و دو پرت شبکه می باشد،این گیت وی شهری  از پروتکل SIP  ..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)