منو
سبد شما

Without Antenna

Groove 52HPn Groove 52HPn
جهت سفارش تماس بگیرید 07644805
تولیدکننده: MikroTik
محصول Groove 52HPn یک دستگاه وایرلس از محصولات و تجهیزات میکروتیک با ابعاد کوچک است که به دلیل داشتن بدنه ای محکم و مقاوم در برابر رطوبت مناسب برای محیط های باز می باشد. این دستگاه دارای یک پورت اترنت 10/100 که از استاندارد PoE پشتیبانی می کند و یک رادیوی داخ..
تماس بگیرید
GrooveA 52HPn GrooveA 52HPn
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: MikroTik
GrooveA 52HPn یک دستگاه وایرلس از محصولات و تجهیزات میکروتیک با بدنه بوده که مقاوم در برابر رطوبت و با ابعاد کوچک که برای محیط های بیرونی بسیار مناسب است. این محصول شامل 1 پورت اترنت (که از استاندارد PoE پشتیبانی می کند) و یک کارت وایرلس داخلی با تو..
تماس بگیرید
Metal 2SHPn Metal 2SHPn
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: MikroTik
Metal2SHPn یک دستگاه از محصولات Wirless اوت دور میکروتیک با بدنه فلزی ضد آب و با قدرت بسیار بالا بوده که بسیار مناسب برای محیط های بیرونی می باشد. دارای یک کارت وایرلس داخلی قوی با توان خروجی 1600MW و فرکانس 2.4GHz است بنابراین فواصل بسیار دور را از نظر ارتباطات وایرلس ..
تماس بگیرید
Metal 5SHPn Metal 5SHPn
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: MikroTik
محصول Metal 5SHPn یک دستگاه وایرلس از تجهیزات میکروتیک با بدنه فلزی و ضد آب بوده که برای محیط های باز کاملا مناسب می باشد. این روتر دارای توان خروجی 1300mW است بنابراین فواصل بسیار دور را نیز از نظر برقراری ارتباط وایرلس پوشش می دهد و از آنجا که RouterOS با L..
تماس بگیرید
BaseBox2 BaseBox2
داغ جهت سفارش تماس بگیرید 07644805
تولیدکننده: MikroTik
BaseBox2 در دستگاه های بی سیم 2.4GHZ در فضای باز، بر اساس مدل ما محبوب RB912، مجهز به دو کانکتور SMA برای آنتن، و هود کابل برای محافظت در برابر رطوبت. همچنین سه کانکتور اضافی برای اتصال آنتن، در صورتی که شما مایل به استفاده از حافظه BaseBox miniPCIe برای یک رابط بی سیم را به یک دستگاه باند دوگا..
تماس بگیرید
 Base Box 5  Base Box 5
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: MikroTik
RB912 در محوطه فضای باز، با دو کانکتور RPSMA برای آنتن، و هود کابل برای محافظت در برابر رطوبت مناسب. همچنین در دسترس هستند سه مکان اضافی برای اتصال آنتن، در صورتی که شما مایل به استفاده از حافظه RB912 miniPCIe برای یک رابط بی سیم را به یک دستگاه باند دوگانه.مورد را می توان با یک دست باز کرد، و د..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)