منو
سبد شما

پشتیبانی و نصب

پشتیبانی  نگهداری سیستم های ویپ و میکروتیک

وابستگی سيستم‌های ویپ به همدیگر و گسترش و ايجاد شبكه‌هاي کامپیوتری موجب شده است که مديران ارشد سازمانها نیاز داشته باشند تا همواره از آخرين وضعيت تجهيزات جانبی شبکه برای بررسی كاركرد و راندمان سازمان مورد مدیریت خود اطلاع داشته و قادر باشند به موقع تصميم‌گيري نمايند.

با گسترش استفاده از سيستم‌هاي رايانه‌اي در ادارات، سازمانها و شركت‌ها در کشور، لزوم استفاده از شبكه‌هاي كامپيوتري روز به روز افزايش مي‌يابد. شبكه‌هاي كامپيوتري علاوه بر اينكه در تسريع ارتباطات داده‌اي نقش بسيار مهمي بازي مي‌كنند براي بسياري از كاربردهاي غير داده‌اي نظير Voice ،Video نيز مي‌توانند مورد استفاده قرار گيرند.

اما مسئله ای که در اینجا مطرح می شود این است که با توجه به وابستگی روز به روز بیشتر سازمانها به شبکه های رایانه ای چه کاری باید انجام داد تا این سیستم همواره در حال کار بوده و خللی در کار سازمان وارد نشود. با این احوال لزوم داشتن تیم پشتیبانی شبکه در همه شرکتها و سازمانها امری لازم و ضروری می باشد.

 

> نصب و راه اندازی بعهده خود مشتری میباشد ( در صورت نیاز هزینه آن دریافت میشود )

تیم پشتیبانی و مدیریت  شرکت تیام رایان کیش شامل کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف سخت افزار، نرم افزار، سیستمهای ویپ و میکروتیک همواره آماده ارائه سرویس و پشتیبانی به شما می باشد، ما تمام تلاشمان را بکار گرفته ایم تا رضایت مشتری های عزیز خود را جلب نمائیم.

برخی از خدمات تیم پشتیبانی تیام بشرح زیر می باشد:

  • ارائه مشاوره در خصوص انتخاب تجهیزات ویپ و میکروتیک  مورد نیاز
  • هزینه نصب و راه اندازی و کانفیگ  محصولات خریداری شده از شرکت تیام را با واحد فروش هماهنگ شود
  • حضور در محل شما در صورت نیاز جهت رفع مشکلات (  با هزینه )
  • پشتیبانی از راه دور به صورت ساعتی یا موردی یا درصد خرید فاکتور
  • پشتیبانی به صورت ریموت و حضوری هزینه دریافت میگردد.
  • پشتیبانی تلفنی به صورت آموزش ساعتی انجام میپذرید
  • و ...

همچنین می توانید

استفاده نمائید.

در صورتی که می خواهید مشکلات شما در اولین فرصت توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گیرد کافیست در قسمت پشتیبانی یک تیکت ثبت نمائید.