منو
سبد شما

IPPHONE

تلفنهای تحت شبکه یلینک Yealink 

تلفن تحت شبکه Yealink T19
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
تلفن تحت شبکه Yealink T19شرکت یالینک برای رقابت بهتر و بیشتر در گوشی های ساده و ارزان قیمت خود اقدام به تولید T19 کرد . گوشی تلفن Yealink T19 با کیفیت و ظاهر بسیار زیبا و در عین حال قیمت باورنکردنی از تمام رقیب های خود پیشی گرفته است . گوشی تلفن T19 مناسب برای سازمان های بزرگی است که توان خرید گ..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T46S
جدید عدم موجودی در انبار
تلفن سیپ Yealink T46S IP Phone یالینک همراه با بسیاری از قابلیت های ویژه تلفنی، انقلابی در ارتباطات VoIPگوشی سیپ Yealink T46S یالینک یکی از جدیدترین تلفن های آی پی انقلابی شرکت یلینک می باشد که برای کاربران اجرایی در زمینه ارتباطی ویپ و کسب و کار های شلوغ بسیار مناسب است. طراحی جدید این آی پی فو..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T19P تلفن تحت شبکه Yealink T19P
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
تلفن تحت شبکه Yealink T19Pشرکت یالینک برای رقابت بهتر و بیشتر در گوشی های ساده و ارزان قیمت خود اقدام به تولید T19 کرد ، گوشی تلفن Yealink T19 با کیفیت و ظاهر بسیار زیبا و در عین حال قیمت باورنکردنی از تمام رقیب های خود پیشی گرفته است ، گوشی تلفن T19 مناسب برای سازمان های بزرگی است که توان خرید ..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink  T21 تلفن تحت شبکه Yealink  T21
داغ عدم موجودی در انبار
تلفن تحت شبکه Yealink  T21گوشی تلفن یالینک مدل SIP-T21 نسخه ارتقا یافته SIP-T20 می باشد، گوشی یالینک SIP-T21 با دارا بودن صفحه نمایش گرافیکی"2.3 به ابعاد 64*132، ساخته شده از مواد باکیفیت و صدای HD میتواند تجربه متفاوت را برای کاربران به ارمغان بیاورد.ویژگی های برجسته تلفن یالینک مد..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T21P
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
تولیدکننده: yealink
تلفن تحت شبکه Yealink T21Pتلفن تحت شبکه یا گوشی ویپ یالینک مدل Yealink SIP-T21P محصول جدید شرکت یالینک با کیفیت و قیمت مناسب قابل استفاده برای سازمانها بزرگ و کوچک می باشد. گوشی تلفن SIP-T21P نسخه ارتقا یافته SIP-T20P می باشد . این گوشی تلفن با دارا بودن صفحه نمایش گرافیکی"2.3 به ابعاد 64*132، س..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T23P
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
Yealink SIP-T23P IP Phone یالینک در یک نگاهگوشی یالینک مدل Yealink SIP-T23P محصول جدید شرکت یالینک می باشد که به منظور جایگزینی با گوشی تلفن Yealink T22P وارد بازار شده است، درگوشی تلفن Yealink T23P علاوه بر افزایش کیفیت در تراشه صدا و صفحه نمایش، افزوده شدن کدک iLBC و دورنگ شدن چراغ BLF از دی..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T27P
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
تلفن تحت شبکه Yealink T27Pاکانت SIP کیفیت صدای HD با طراحی منحصر به فرد مدیریت تماس پیشرفته و مناسب برای مراکز تماس با پشتیبانی از SCA, BLF list ، انتقال تماس ،کنفرانس سه طرفه ، هدایت تماس ، پشتیبانی از هدست و ..... دفترچه تلفن با ظرفیت 1000 شماره پشتیبانی از تماس IP به IP بدون نیاز ب..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T38G
در انبار(موجود) تماس بگیرید
تولیدکننده: yealink
تلفن تحت شبکه Yealink T38Gتلفن های آی پی تحت شبکه مدل  yealink T38G دارای طراحی زیبا و کارایی بسیار بالایی هستند، صفحه نمایش رنگی 4.3 اینچ ، صدای با کیفیت بالا، پشتیبانی از Open VPN، کنفرانس صوتی، دفترچه تلفن XML با ظرفیت بالا از ویژگی های این تلفن ها به حساب می آید.مروری بر گوشی Yealin..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T41P
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
تلفن تحت شبکه Yealink T41Pتلفن تحت شبکه  Yealink SIP-T41P یک گوشی تلفن در سطح کاربر عادی ولی با ویژگی های فراوان که مناسب برای شرکت ها می باشد، گوشی تلفن SIP-T41P دارای 3 اکانت SIP می باشد و به نحوی طراحی شده است که حتی می توان ظریف ترین تنظیمات آن را به سهولت انجام داد، ارائه صدایی با کیفی..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T42G
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
تولیدکننده: yealink
تلفن تحت شبکه Yealink T18گوشی Yealink SIP-T42G یک گوشی تلفن در سطح کاربر عادی ولی با ویژگی های فراوان که مناسب برای شرکت ها می باشد،گوشی تلفن SIP-T42G دارای 12 اکانت SIP می باشد و به نحوی طراحی شده است که حتی می توان ظریف ترین تنظیمات آن را به سهولت انجام داد. ارائه صدایی با کیفیت عالی که می توا..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه Yealink T46G
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
تلفن تحت شبکه Yealink T19گوشی Yealink SIP-T46G آخرین انقلاب در تولیدات تلفنی محصولات یالینک می باشد، گوشی Yealink SIP-T46G مناسب برای کاربران اجرایی و حرفه ای ها می باشد ، یک طراحی جدید با زیبایی منحصر به فرد و کیفیت صدای فوق العاده با حداکثر کارایی که نظر کاربر را تا مدت ها به خود جلب خواهد کرد..
تماس بگیرید
تلفن تصویری تحت شبکه Yealink VP2009
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: yealink
تلفن تصویری تحت شبکه Yealink VP2009آی پی فون یا تلفن تحت شبکه تصویری یلینک مدل  VP-2009P با داشتن کیفیت فوق العاده ویدئویی، کیفیت صدای HD ،ظاهری جذاب، سهولت در استفاده، ساختار بادوام و سایر ویژگی های منحصر بفرد خود، یک ایزار ارتباطی ایده آلی را برای استفاده کنندگان خود فراهم کرده استدرب..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)