منو
سبد شما

atcom

تولیدکننده: atcom
مرکز تلفن جی اس ام  ATCOM IP4Gمرکز تلفن اتکام مدل IP4G یک مرکز تلفن تحت شبکه بوده که قابلیت چهار پورت سیم کارتی میباشد  با سیستم عامل سبک و کارآمد کار میکند و نیاز به نصب سیستم عامل خاصی میباشد  ، یک شبکه تلفنی قدرتمند را در اختیار شما قرار می دهد همچنین این مرکز تلفن قابلیت این ر..
33,620,000ریال
کارت ویپ تک پورت PCI اتکام - AX100 -ATCOM کارت ویپ تک پورت PCI اتکام - AX100 -ATCOM
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
تولیدکننده: atcom
کارت ویپ تک پورت PCI اتکام - AX100 -ATCOMکارت ویپ PCI تک پورت جهت نصب برروی سرور استریسک و یا الستیکس بکار میرود که برای راه اندازی یک خط استفاده میگردد و بیشتر برای کارآموزان و آموزش استریسک ، الستیکس بکار میرود همچنین از این کارت پی سی آی برای راه اندازی مرکز تلفن سانترال تک پورت بکار میرود . ..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه ATCOM AT610
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: atcom
گوشی شبکه ATCOM610 یک گوشی رومیزی ساده است که با پروتکل های SIP یا IAX2 و کدک های فشرده سازی به منظور تبدیل صدای آنالوگ به پاکت IP (برای انتقال اینترنتی) سازگار است که با استفاده موثر از پهنای باند موجود کیفیت صدایی مشابه تلفن معمولی را ارائه می دهد (Broadcom solution). این گوشی پلات فرم های متنوعی ..
تماس بگیرید
تلفن تحت شبکه ATCOM AT810P
داغ عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: atcom
تلفن تحت شبکه ATCOM AT810Pگوشی شبکه AT810P، یک گوشی ویپ رومیزی یوده که با پروتکل SIP و کدک های صوتی متعددی سازگار می باشد، که این قابلیت ها باعث شده این گوشی به طور مستقیم، صوت آنالوگ را درون بسته های IP قرار داده و به طور موثری از پهنای باند موجود استفاده کرده و در نهایت سرویس صوتی مناسبی ..
تماس بگیرید
ماژول دو پورت ATCOM 210XS
در انبار(موجود) تماس بگیرید
تولیدکننده: atcom
ماژول  AX210XS دارای دو پورت FXO+FXS بوده و برای کارت های AX1600P  یا  IP PBXهای سری  IP0X قابل استفاده می باشد. کاربران می توانند در هر زمانی با به کارگیری تعداد بیشتری از ماژول های AX210XS، پورت های بیشتری را فعال کنند. این ماژول از تمام قابلیت های تماس پشتی..
تماس بگیرید
ماژول دو پورت ATCOM 210X FXO ماژول دو پورت ATCOM 210X FXO
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
ماژول تک پورت ATCOM AX110S ماژول تک پورت ATCOM AX110S
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
تولیدکننده: atcom
ماژول تک پورت FXS اتکام -  AX-110X ATCOM FXOو FXS اسامی پورت‌هایی هستند که در سیستم‌های  تلفنی آنالوگ استفاده می‌گردند ، ماژول های فوق بصورتی دستی بر روی کارتهای PCI  نصب میشوند که جهت استفاده مرکز تلفنهای سانترال استفاده میگردد .FXS مخفف Foreign Exchange Subscriber می با..
تماس بگیرید
ماژول تک پورت ATCOM 110S FXS ماژول تک پورت ATCOM 110S FXS
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
تولیدکننده: atcom
ماژول تک پورت ATCOM 110S FXSماژول تک پورت FXS برای استفاده کارتهای 4 پورت PCI ویپ جهت راه اندازی مرکز تلفنهای سانترال بکار میرود و این ماژول برای اتصال تلفنهای آنالوگ میباشد . ..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)