با همکاری سازمان فاوای شهرداری تهران:

افتتاح سومین مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در روز ارتباطات

با همکاری سازمان فاوای شهرداری تهران و شهرداری منطقه ۱۰ و شتاب دهنده «ذوق» سومین مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند، سومین مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند، امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در منطقه ۱۰ تهران افتتاح خواهد شد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و به گفته  رییس مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند، این مراکز با هدف توسعه اهداف برنامه «تهران هوشمند» و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و نوپا و گروه‌های استارتاپی فعال در حوزه خدمات شهروندی و شهر هوشمند و برای استفاده از ظرفیت‌های این بخش از زیست بوم نوآوری برای رفع معضلات شهری به بهره برداری رسیده اند.

علی یقطین با توضیح ویژگی‌های این مرکز گفته است: تاکنون حدود ۱۰ شرکت و ۲۲ تیم استارتاپی در این مرکز مستقر شده‌اند که در آینده و پس از افتتاح، گروه‌های بیشتری را میزبانی خواهند کرد.

گفتنی است این سومین مرکزی است که در همکاری سازمان فاوای شهرداری تهران با سایر بخش‌های شهرداری و دانشگاه‌ها و شتاب دهنده‌ها آغاز به کار خواهد کرد و پیشتر، مراکز نوآوری منطقه ۹ و ۴ با همکاری دانشگاه‌های صنعتی شریف و علم و صنعت فعالیت خود را آغاز کرده بودند...