منو
سبد شما

zycoo

zycoo 1 GSM  module
پیش سفارش
تولیدکننده: zycoo
این محصول یک ماژول GSM است که برای دستگاه های U20 قابل استفاده می باشد و دارای 1 اسلات برای قرارگیری سیم کارت تلفن است. این ماژول با استاندارد SIM900 طراحی شده است که در چهار باند فرکانسی GSM 850MHz ،EGSM 900MHz ،DCS 1800MHz و PCS 1900MHz کار می کند..
تماس بگیرید
ZYCOO 2GSM Module
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
این محصول یک ماژول GSM است که برای دستگاه های U50 و U100 قابل استفاده می باشد و دارای 2 اسلات برای قرارگیری سیم کارت تلفن همراه است. این ماژول با استاندارد SIM900 طراحی شده است که در چهار باند فرکانسی GSM 850MHz ،EGSM 900MHz ،DCS 1800MHz و PCS 1900MHz کار می کند..
تماس بگیرید
ZYCOO COOVOX-U100
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
محصول CooVox-U100 یک دستگاه گیت وی IP-PBX است که به صورت ماژولار طراحی شده است و قابلیت تعریف بیش از 500 تلفن تحت شبکه و برقراری 80 تماس همزمان را داراست. همچنین دستگاه فوق برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مناسب می باشد. برروی این دستگاه قابلیت اتصال ماژول های (FXO ،FXS ،E1/T1 ،GSM ،UMTS (3G و PRI وجو..
تماس بگیرید
Zycoo CooVox-U20-A202
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
محصول CooVox-U20-A202 یک دستگاه گیت وی با ابعاد کوچک می باشد که قابلیت اتصال ماژول های GSM یا (UMTS (3G برروی آن وجود دارد، بنابراین با قرار دادن سیم کارت تلفن برروی این ماژول ها می توان ارتباطات VOIP را در مواردی که IPPhone وجود ندارد از طریق تلفن همراه برقرار نمود. دستگاه فوق علاوه بر امکانات اول..
تماس بگیرید
ZYCOO FXO-200(2FXO
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
این محصول یک ماژول FXO است که برای IPPBX مدل U60 قابل استفاده می باشد و دارای 2 پورت FXO است. ماژول فوق دستگاه های PBX را از طریق 2 پورت RJ11 به خط PSTN متصل می کند. قابل ذکر است این ماژول دراری پین هایی است که برروی برد قرار می گیرد و برخلاف ماژول 4FXO به صورت اسلاتی نمی باشد...
تماس بگیرید
Zycoo FXS-200 (2FXS)
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
این محصول یک ماژول FXS است که برای IPPBX مدل U60 قابل استفاده می باشد و دارای 2 پورت FXS است. ماژول فوق جهت اتصال تلفن های تحت شبکه به دستگاه های PBX مورد استفاده قرار می گیرد و نمی توان به طور مستقیم آن را به خط PSTN متصل نمود. محصول فوق برخلاف ماژول 4FXS به صورت اسلاتی نبوده و با استفاده از پین ه..
تماس بگیرید
ZYCOO Module Card 32EM
عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
محصول Echo Cancellation یک ماژول جهت حذف اکوی صدا به صورت سخت افزاری است. قابل ذکر است که در مدل های قبلی امکان حذف اکوی صدا به صورت نرم افزاری امکان پذیر بود که این روش با مشکلاتی رو به رو بود که از طریق این ماژول براحتی می توان اکوی صدا را به صورت سخت افزاری حذف کرد...
تماس بگیرید
آی پی فون زیکو سری  CooFone-D60
جدید عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
آی پی فون زیکو سری  CooFone-D60دستگاه های سری  CooFone-D60, آی پی فون پیشرفته ای با امکانات گسترده است که برای دفاتر تجاری, طراحی و ساخته شده است.کلیدهای قابل برنامه ریزی و امکان تعریف کلیدهای تابع از ویژگی های پیشرفته ی این آی پی فون است که برای افزایش بهره وری لحاظ شده است.با..
تماس بگیرید
آی پی فون زیکو سری CooFone-D30/D30P
جدید عدم موجودی در انبار
تولیدکننده: zycoo
آی پی فون  سری CooFone-D30/D30P  مدل  مدرنی با ب بازدهی بالا و بهره وری عالی در محیط کار روزانه است که به طور ویژه برای کارمندان ساده و یا مدیران میانی طراحی شده است .کیفیت بالای صدا ( HD Voice ), کارکرد خوب, منوی کاربری ساده, تنظیم اتوماتیک و قیمت مناسب از ویژگی  ه..
تماس بگیرید
تولیدکننده: zycoo
سانترال تحت شبکه زیکو سریZX20 مرکزتلفن IPPBX داری سایز کوچک  می باشد که علاوه بر کلیه امکانات یک مرکز تلفن قدیمی از امکانات پیشرفته مانند پست صوتی(Voice Mail), موزیک انتظار, صف ,... پشتیبانی می کند.با راه حل ها و محصولات شرکت Zycoo  شرکت های کوچک و متوسط می توانند از مزایا برجس..
29,000,000ریال
مرکز تلفن تحت شبکه  ZYCOO ZX20-A202 مرکز تلفن تحت شبکه  ZYCOO ZX20-A202
داغ در انبار(موجود) تماس بگیرید
تولیدکننده: zycoo
 مرکز تلفن تحت شبکه  ZYCOO ZX20-A202مرکز تلفن سانترال تحت شبکه زیکو سری ZX20 دارای  سایز کوچک  می باشد که علاوه بر کلیه امکانات یک مرکز تلفن قدیمی از امکانات پیشرفته مانند پست صوتی(Voice Mail), موزیک انتظار, صف ,... پشتیبانی می کند،با راه حل ها و محصولات شرکت Z..
تماس بگیرید
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)